Трамп в курсе, что он враг Украины?

На очередном сайте врагов Украины до сих пор красуется фото нового президента США.
Список интересный. Вот некоторые из врагов:

№15 Ніколя Саркозі Екс-президент Франції
Противник вступу України в ЄС і НАТО. Має дружні відносини з В. Путіним і С. Лавровим. Підтримував відділення квазідержави Л/ДНР. Сприяє зняттю санкцій з Росії за анексію Криму.

№16 Сільвіо Берлусконі Екс-прем’єр-міністр Італії
Підтримував анексію Криму. Особисто радив В. Путіну “зелених чоловічків” до Криму. Підтримує діяльність Л/ДНР. Має особисті бізнесові інтереси на окупованих Росією територіях.

№18 Олівер Стоун Режисер антиукраїнського фільму “Україна в огні”
Завербований агент Росії. Здійснює антидержавну інформаційно-кінематографічну діяльність в країнах Європейського Союзу. Просуває антиукраїнську риторику на міжнародних кінофестивалях.

№20 Марін Ле Пен Політичний діяч Франції
Завербований агент Росії. Прихильник комуністичних ідей, приєднання України до Росії і відтворення Радянського Союзу. Виконує завдання Кремля - ​​організація комуністичного “підпілля” (бойових осередків) в країнах Європи. Підтримувала анексію Криму.

№22 Дональд Трамп Кандидат в Президенти США від Республіканської партії
В обмін на підтримку своєї кандидатури на президентських виборах гарантував, що США не будуть протидіяти Росії в розчленуванні України. Має дружні зв`язки Кремлем та особисто з Путіним.

№31 Пан Гі Мун Генеральний секретар ООН
Противник вступу України до Європейського Союзу. Прибічник політики Росії, спрямованої на розчленування України. Протидіє здійсненню міжнародного розслідування за фактами знищення пасажирського літака загонами Л/ДНР.

Скриншот на память:
источник: s00.yaplakal.com

10 November 2016 | враг, нато, президент, противник, сайт, список, сша, фото

Саакашвили похвастался дружбой с Трампом
В Киеве начали о чем-то догадываться: “Аграрная супердержава” оказалась фуфлом

More reading: • Неважливо, що Росія робить, а у США все йде за заздалегідь розробленим планом »»»
Закон США (BILL) № 2277 "Акт про запобігання агресії з боку Росії 2014" США збираються "Запобігти подальшу російську агресію до України та інших суверенним державам в Європі та Євразії.
• В. Янукович: Україна буде в ЄС через 10 років »»»
Президент Україна Віктор Янукович упевнений, що його країна “років через десять” увійде в Європейський союз.
• Україна запропонували вибрати між Митним союзом і Європою. Путін не на жарт налякав Європу активним просуванням Митного союзу. »»»
Президент Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу 18 квітня заявив, що Україні доведеться вибирати між вступом до Митного союзу і створенням зони вільної торгівлі з Євросоюзом.
• У Севастополі просять Путіна ввести війська в Україну »»»
Шановний Володимир Володимирович! В результаті відмови народу України та її законно обраного Президента В.
• Україна підпише угоду про асоціацію з ЄС 21 березня »»»
Політичний розділ угоди про асоціацію України з Євросоюзом має бути підписаний в п'ятницю наступного тижня, повідомляє український урядовий інтернет-портал.